Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 19 marca 2012

Misio


Synus dzis ciocia Asia mama Maciusia przyslala ci

slicznego misia.Mama posadzila ci w nozki wsrod innych misi.Wiosna mama z tata pojedzie do ciocia i pojdziemy do Maciusia na grobek.Pozdrow go synus tam...

KOCHAM CIE moj ksieciunio

Aj mama zapomniala by ci napisac ze ciocia Ania miala wypadek i lezy na obserwacji czy cos zlego nie stalo sie z jej dzidzia.Wierze ze mialas ciocie w opiece i wszystko bedzie dobrze.

Juz za miesiac ciocia ur.synka twojego malego kuzyna.A Ola dzis znowu tak plakala na rechabilitacji,mala zlosnica.Od dzis synus mamy nowego lekarza bo ten nasz to pajac.

2 komentarze:

  1. Śliczny misio... Moniu jesteś taka dzielna...

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne listy do Szymka.Co do pajaca to z pewnością lekarz nie powinien być pajacem, ale niestety...

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...