Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 25 marca 2012

Twoja siostrzyczka


Twoja siostrzyczka kochanie rosnie nam.W piatek ciocia Wiola twoja hospicyjna pielegniarka odkryla u Olci zabka a mama dzis zobaczyla ze Oli ida dwa zabki na gorze.

Synus jaka ona marudna ,pewnie dziaselka ja bola ale mama smaruje jej mascia.

Tak cie tu brakuje,wozil bys Olcie we wozku aby nie plakala.Opowiadla bajeczki.Mama jej codziennie pokazuje wasze wspolne zdjecia.Olunia mowi ze bardzo kocha swojego braciszka.

6 komentarzy:

 1. Słodka Moniu:)Szymuś raduje i się i tam w niebie z jej istnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Slodka jak cukiereczek :) gratulujemy zabkow
  Szymus na pewno cieszy sie razem z Wami

  OdpowiedzUsuń
 3. Oleńka zrobiła się taka duża i śliczna, ale Szymonek widzi ją z góry i czuwa nad nią. Moniczko - przytulam mocno. Wciąż jesteś w moich myślach, tylko czasu u mnie mało na pisanie. Ale jeszcze troszkę i będzie u mnie po obronie licencjatu...mam nadzieję

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna dziewczynka i jaka już duża.
  Jesteśmy z Wami Pani Moniko, i Szymek też!

  OdpowiedzUsuń
 5. Olcia to taka maleńka słodzizna. Pozdrawiam Moniko ciepło

  OdpowiedzUsuń
 6. ales ty sliczna ..duzo zdroweczka kochana Olusiu...rosnij rodzicom na pocieche....buziaczki :*:*

  OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...