Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 18 marca 2012

Smutno synus bez ciebie


Dzis kochanie razem z ciocia i tata poszlismy do ciebie na grobek posprzatac kwiatki ktore juz opadly.Tata grabkami ci ziemie ladnie usypal a ja z ciocia przebralismy kwiatki i pozniej je ulozylysmy.Tak bialo jest nadal jak by to dzis cie slonko pochowano.Znicze sie pala,codziennie je przybywa.Tak milo ze o tobie pamietaja i cie kochanie odwiedzaja.Twoja siostrzyczka rosnie jak na drozdzach.Duza dziewuszka juz.Wazy synus ona juz 8 kg.Tak mamie smutno ze Olunia nie bedzie cie pamietac bo malutka byla jak zasneles.Ale bede jej kochanie zawsze o tobie opowiadac.

Tak bardzo mamie ciebie brakuje.Nie ma mi kto popyskowac,podraznic sie ze mna

sasiadka mowi ze nie ma z kim isc na spacer do BASKI i KUBY wasze labedzie nad naszym jeziorem.Synus tak smutno w domku bez ciebie,mama teraz spi sama bo tata juz pracuje na nocki.

Otatnie noce to ty zawsze spales ze mna.A teraz spie sama...Ola spi w swoim lozeczku...

KOCHAM CIEBIE SYNUS NAD ZYCIE

1 komentarz:

  1. Czas pozostawia łzy na zawsze, łzy tęsknoty, łzy żalu, łzy bezsilności. Najgorsze są łzy bezsilności które leję z Tobą Moniko.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...