Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


środa, 21 marca 2012

Pierwszy dzień wiosny...


Synuś dziś pierwszy dzień wiosny.Mamunia kupila ci marzanne abys i ty mogl swietowac ten dzien.Bylam u ciebie z Ewelina ktora jest u ciebie tez codziennie.Amelcia kochanie pamieta Szymonka.Mama pokazal jej zdjecie i zapytala kto na nim jest.Kochanie pokazala na nim ciebie i powiedziala Szymon.Malusia Amelcia ma dwa latka ale ona cie kochanie pamieta.Zawsze do ciebie szla tak bardzo cie lubila.Tak milo ze Ewelina nie pozwala jej o tobie zapomniec ze mowi jej o tobie.Ty zawsze bedziesz kochanie z nami.

Twoja siostrzyczka jest chora.Mama z nia byla dzis u lekarza.Ma obustronne zapalenie oskrzeli.Choruszek z niej.

KOCHAM CIE synus,tak smutno w domku bez ciebie.Madzia twoja przyjaciolka z MP przyslala dla ciebie pieniazki,mama ci za to kupi od Madzi aniolka-Madziowego ANIOLKA.

kocham cie nad zycie.Czekam nocki kiedy mi sie przysnisz i powiesz mamie ze jest ci tam dobrze i ze jestes z Maciusiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...