Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


sobota, 9 listopada 2013

"Im Cięższa jest walka tym wspanialsze zwycięstwo"

Powinniśmy się tylko uczyć! Nie doceniamy tego co mamy...

Walczyć do końca, nigdy się nie poddawać.


A gdy mamy wokół siebie ludzi życzliwych, którzy nas kochają i którzy w nas wierzą - "możemy wszystko".

2 komentarze:

  1. Oglądałam to dosyć dawno, córka chodzi do katolickiej szkoły i tam Im pokazali, drugi raz nie obejrzę, nie dam rady!

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, powinniśmy się uczyć i uczymy. Życie nie odpuszcza i jest bardzo trudne, ale Ci co przezywają tragedie, tracą siły i chęci do życia. Ja wciąż modlę się by ludzie nie musieli uczyć się drogą poprzez tragedie, bo Ci którzy tego nie przeszli i tak nie rozumieją i wolałabym by nikt nie musiał przechodzić tak trudnych chwil, by droga cierpienia ni musiała by nauką. Czasem lepiej by nic nie wiedzieli.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...