Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


piątek, 8 listopada 2013

Proszę pomóżcie mi

Natalia Stosik
 Miedzno 48 
 86-150 Osie

Jestem Natalia.Mam 15 lat od urodzenia choruje na Mukowiscydozę.To może i trudna walka ale ja już się przyzwyczaiłam.Inhalacje,rehabilitacje,odżywki wysokoenergetyczne leki-TO MOJA CODZIENNOŚĆ!! Ale jest ktoś kto bardzo mi pomaga.To moi Marzycielscy Przyjaciele!! To tacy ludzie dzięki którym na mojej buzi pojawia się uśmiech Czytam listy,kartki
dostaje niespodzianki-i całkiem zapominam o tym że kaszel nie pozwala mi spać w nocy,ze kolejna inhalacja przede mną,że czeka na mnie sterta leków,ze znów kolejna wizyta u lekarzy czy szpital..... Dzięki Nim właśnie nie straszne mi te codzienne trudne dni z Mukowiscydozą> Chciała bym im teraz z okazji zbliżających się Świat podziękować za ich obecność w moim codziennym życiu bo wiem-ze Oni co dzień myślą o Mnie trzymają kciuki za mnie i modlą się:) Proszę pomóżcie mi zebrać potrzebne mi znaczki do wysłania kartek które mam dla Moich Przyjaciół Ja będę całym sercem o Was pamiętała w swojej modlitwie.Dziękuję.Natalia "Iskierka- Mukolinka"

Potrzeba kontaktu to :


MarzenaStosik@wp.pl
 telefon:513500609 
numer gg:1575497 
Skype: marzena.stosik2

1 komentarz:

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...