Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 26 listopada 2013

Duży dom dla lalek Majeczki

Kochani! Oto Maja – trzy letnia wesoła dziewczynka, która od dwóch lat walczy z poważną chorobą nowotworową, jaką jest złośliwy guz mózgu. Czy jesteśmy gotowi pomóc? Sprawić, by znów na twarzy chorego dziecka pokazał się pełen wdzięczności uśmiech? Wczoraj poprosiłam Mamę Majki, by zapytała ją rano co najbardziej chciałaby dostać, o czym marzy. Mała odpowiedziała: “Duuuuży dom dla lali”, po czym uciekła do dzieci. Czy to tak wiele? Tegorocznym marzeniem małej Majeczki jest dostanie od Św. Mikołaja wielkiego domku dla lalek! “Maja bardzo lubi domki dla barbie, choć jak każde dziecko cieszy się ze wszystkiego”. Niestety rodziców Majki jak na razie na to nie stać. Muszą kupować leki, odkładać pieniążki na wyjazdy do szpitali, na badania. Pomóż spełnić marzenie :) Podziel się sercem, o jeden uśmiech więcej.


Maja Raczyńska
ul. Saturna 68/7
67-200 Głogów

https://www.facebook.com/events/399813106787827/401810126588125/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...