Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 12 listopada 2013

88 Wtorków bez CIEBIE :-(Kiedy choruje ci bliskiej koleżanki dziecko-myślisz sobie uff mnie na szczęście to nie spotka bo taki zbieg okoliczności nie może być.Kiedy choruje moje dziecko to wiadomo ze w rodzinie ta sama choroba się nie powtórzy bo taki zbieg okoliczności nie może być.Ale niestety ten zbieg okoliczności trafił się po raz kolejny.
Po raz kolejny nasza rodzina będzie walczyć i zmagać się z ta paskudna choroba,Łzy mi płynęły kiedy to usłyszałam-mówiłam
-Nie to nie prawda bo przecież dopiero co Szymek chorował
Pytam Boże?za co dlaczego znowu nasza rodzina!
Odpowiedzi nie poznam nigdy.
Cofnęłam  się w czasie kiedy to ja-my usłyszeliśmy chorobę.
Szymka.
Dziś wiem ze trzeba doceniać życie doceniać je takie jakie mamy i nie narzekać ,ze głową mnie boli czy brakuje pieniędzy.
Bo w naszym życiu najważniejsze jest zdrowie które w jednej sekundzie może zawalić cale nasze życie.

2 komentarze:

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...