Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 8 lipca 2012

Prosimy o wsparcie


JAKUB MA TEZ PROFIL NA MARZYCIELSKIEJ POCZCIE-ZAPRASZAM

1 komentarz:

  1. witam serdecznie.widze profil kubusia ale i u Ksieciunia tutaj na blogu tez prosbe od jego rodzicow .. ja widze 2 rozwiazania... pierwsze to email wystosowac do "dar zycia" jaki Pani kiedys wystowowala w sprawie Szymcia i jest jedszcze jeden chirurg a dokladnie doktor nauk medycznych specjalista chirurg Pan Maciej Switonski ktory prowadzi w tv porady dotyczace zdrowia ludzi i dzieci z roznymi schorzeniami .. tutaj podam link forum http://www.swiat-zdrowia.pl/porady-lekarzy/chirurg/ do Pana doktora jezeli jego rodzice chca niech sie skontaktuja z Panem Doktorem a noz widelec Moze cos poradzic ..To naprawde wspanialy lekarz ktory wielu ludziom juz pomogl i nawet mi doradzil co zrobic jak sie zachowac w moich dolegliwosciach i wrecz uspokoil tez oraz skierowal do wlasciwego lekarza o tkorym mojaa Pani doktor nieraczyla powiadomic .... zawsze moga sie umowic gdzies na wizyte do niego moze cos pomoze kubusiowi...same rehabilitacje moga niezawsze niewystarczyc a ten czlowiek zna sie na rzeczy.. Zycze Kubusiowi zdroweczka... ..dobranoc:))) OLUSIA KSIEZNICZKO:**** Szymus KSIECIUNIU:*:*:*:* to juz za 9 dni:** Pamietam;)

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...