Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


piątek, 13 lipca 2012

13 lipca 2011

13 lipca po 8 zabrano Szymka na sale operacyjna gdzie 6 godz trwala operacja.Czas sie wtedy tak dluzyl ale wierzylismy ze bedzie dobrze.I bylo juz na drugi dzien wrocil na oddzial i wracal do zdrowia.Ta operacja miala uratowac mu zycie a nie je przedluzyc o kolejne 8:-(
13 uwazam za szczesliwy ze w tym dniu nasz Ksieciunio tak dzielnie zniosl to wszystko.
Dzis 13 lipca 2012 moge tylko siedziec i sobie wszystko przyominac ,a to najbardziej boli...
TAK TESKNIE SYNUS ZA TOBA ZE KOLEJNE DNI SA CIEZSZE NIZ TE PO KTORYCH ODESZLES

2 komentarze:

  1. Moniś nie wiem co powiedzieć co napisać.Cięzko jest nasz Kubutek żyje ale sama wiesz jakie piekło przechodzimy, a w szczególności nasze dzieci przechodziły i przechodzą.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...