Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 3 lipca 2012

Marzycielska Poczta

Kochani chciala bym podziekowac pani Bozence za pomoc i zangazowanie w pisaniu listow do dzieci z MARZYCIELKSIEJ POCZTY.Dzis opublikowano nasza 3 akcje ,szkoda ze ostatnia.Ja mam tylko nadzieje ze pani BOŻENKA bedzie w nowym roku szkolnym nadal kontynuować z nowymi uczniami.

Nasza pierwsza akcja w ktorej udzial bral jeszcze Szymus

http://marzycielskapoczta.pl/szkola-podstawowa-w-starym-targu/

Druga

http://marzycielskapoczta.pl/szkola-podstawowa-w-starym-targu-po-raz-drugi/

i trzecia ostatnia

http://marzycielskapoczta.pl/stary-trag-klasa-iii-b-3-ostatni-raz-z-pania-bozenka/

DZIEKUJE PANI I WAM SZYMKOWA KLASO BARDZOOOOOOO DZIĘKUJE

2 komentarze:

  1. moj maly kochany przyjacielu ksiazatko najsliczniejsze z oczkami jak diamenty i perlowym usmiechem pozostawiam ci pieknego aniolka ze swiatelkiem bys wiedzial ze Panterka wciaz pamieta i niezapomniala....(*) http://th.interia.pl/11,bff8854211247476/frosted.jpg

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, zapraszam do obejrzenia filmiku, jest tam również Szymuś.
    Pozdrawiam, i ściskam Was mocno
    http://www.youtube.com/watch?v=8u0l0JHKb7o&feature=youtu.be

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...