Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 3 lipca 2012

Kolejny 17 tydzien


Kolejny wtorek,kolejny tydzien...czas tak szybko plynie a za 3 dni bedzie 4 miesiac.
Za kilka dni jego urodzinki bez niego.Jakie to wszystko niesprawiedliwe.Żałoba.....jak żyć.....kolejny etap?

3 komentarze:

  1. witaj ksieciunio... ja dzis gapa ze niepytaj.... poprostu nieprzeczytalam wpisu mamusi twojej dokladnie i napisalam zle post na MP zle sie czuje...ale mam cos dla ciebie http://www.rotfl.com.pl/data/media/157/Elemiah123651211046_gros.gif Ty jako slodki Aniolek z mojej wyobrazni ... z migajacymi gwiazdkami skarbie.. spij slodko ksieciunio (*)

    OdpowiedzUsuń
  2. często do was tu zaglądam ale nie piszę bo nie wiem co napisać żadne słowa pocieszą was mi jest ciężko jak patrzę Szymka na jego buziaczka uśmiechniętego ...

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...