Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 16 grudnia 2012

Wigilijne spotkanie w "Szymkowym"Hospicjum

Po raz pierwszy pojechalismy do Hospicjum na Spotkanie Wigilijne.Spotkalismy tam Szymkowe Anioly 
ktore opiekowaly sie nim w chorobie.Poznalismy nowe rodziny w żalobie.Bylo nas duzo-taka duza Hospicyjna rodzina.
http://www.teletronik.tv/index.php/wydarzenia,6154 -Nasza Hospicyjna Wigilia
 Olusia dostala swoj pierwszy prezent od 
Mikolaja za ktory chcialabym bardzooo podziekowac.To naprawde mily gest.Siostra Dolores tez otrzymala prezencik od Mikolaja

Wspaniale grono Aniolow z Hospicjum

Hospicyjna rodzinka

wspolne foto z Mikolajem


4 komentarze:

 1. Bardzo Ładne fotki
  Dziekuje bardzo Pani
  Pozdrawiam Was

  OdpowiedzUsuń
 2. PODZIWIAM PANIĄ BARDZO.Z TAKĄ WIELKĄ POKORĄ WALCZYŁA PANI O ŻYCIE SWOJEGO NAJUKOCHAŃSZEGO SZYMCIA.TE MIESIĄCE WALKI O DZIECKO PRZEPLATAJĄ SIĘ MIĘDZY WIELKIM CIERPIENIEM A NIEOBLICZALNĄ MIŁOŚCIĄ.JESTEM PEWNA,ŻE TAKICH MATEK JAK PANI JEST BARDZO MAŁO NA ŚWIECIE.
  Z WIELKIM BÓLEM W SERCU CZYTAM PANI WCZEŚNIEJSZE POSTY.POMIMO ŚMIERTELNEJ CHOROBY SZYMKA,SPRAWIAŁA PANI,ABY KAŻDY JEGO DZIEŃ BYŁ NIEZWYKŁY.
  CHYLE PRZED PANIĄ CZOŁA I BARDZO GORĄCO POZDRAWIAM.SZYMUŚ NAPEWNO JEST SZCZĘŚLIWY WIDZĄC JAK BARDZO O NIM PAMIĘTACIE KAŻDEGO DNIA.
  SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT.NIE NAPISZĘ WESOŁYCH BO NAPEWNO TAKIE NIE BĘDĄ.
  MAGDALENA MIDER Z MĘŻEM I DWÓJKĄ DZIECIACZKÓW

  OdpowiedzUsuń
 3. Moniko, życzę Ci by te święta dały spokój i ukojenie Twojego bólu, by napełniły Cię jeszcze większa nadzieja i przyniosły nieskończoność rodzinnego szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo serdecznie Was pozdrawiamy, mam nadzieję, że kartka doszła...

  Życzymy Wam ciepłych, rodzinnych Świąt, pełnych wiary oraz miłości. Dużo zdrowia dla Waszej rodziny, samych wspaniałych chwil, a dla Szymka światełko do Nieba.

  Siostra Ewuni D.

  OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...