Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 30 marca 2014

Sztafeta Nadziei 5 i 6 kwietnia 2014r. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku5 i 6 kwietnia 2014r. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, przez równo dobę trójmiejscy sportowcy, przedstawiciele Firm i wolontariusze będą non stop biegać na bieżniach mechanicznych oraz jechać na rowerach stacjonarnych. Każdy z nich przebiegnie lub też spędzi na rowerze nawet 5 - 6 godzin.

Dodatkowo w tym roku akcję charytatywną wspomoże dwóch turbo mocnych triathlonistów. Każdy z nich będzie jechał i bieg nieprzerwanie przez 12h. Zmieniając co godzinę rower na bieżnie i odwrotnie. Zaczynają o 15:00, a kończą o 3:00 w nocy. Wszystko po to, aby promować działalność Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci oraz zachęcić wszystkich do wspierania naszej działalności czy to poprzez wolontariat, czy też bardziej materialnie. W trakcie akcji prowadzona będzie zbiórka funduszy oraz darów dla naszych podopiecznych. Dla chorych dzieci oraz ich rodzin przydatne będą zabawki, przybory szkolne, jak również i jedzenie czy środki czystości. Jeśli chcesz pomóc - zapraszamy. Akcję wspiera mistrzyni boksu Iwona Guzowska, a także medalista olimpijski Leszek Blanik.

Startujemy w sobotę, 5 kwietnia o 15.00 w Galerii Bałtyckiej na poziomie -1.

W programie także: - spotkania z Trójmiejskimi sportowcami, występy zespołów cheerleaders, atrakcje dla najmłodszych: animacje, gry i zabawy.

1 komentarz:

  1. Monika, przeczytaj, proszę dzisiajszy wpis na moim blogu - chodzi o pomoc dla rodziców dziecka z nowotworem http://dzielnyfranek.blogspot.com/2014/03/o-wiktorku-i-pewnym-badaniu.html
    Może Ty pomożesz.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...