Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 29 października 2013

Urodzinki Olusi

Czes braciuszku.Wiesz ze jestem u ciebie z mama prawie codziennie.Ide zapalic ci swiatelka.Mama mi duzo o tobie opowiada,pokazuje zdjecia ogladamy filmiki.U mamy pojawiaja sie wtedy lzy i ja wiem ze ona bardzo za toba teskni.Miales byc tu ze mna opiekwac sie.Kochany braciszku kiedy dwa lata temu przyszlam na swiat ty byles wtedy w szpitalu na chemii.Mama mi mowila ze byles pierwsza osoba do ktorej zadzwonila ktora uslyszala jak placze.Ja tez za Toba tesknie.Dzis sa moje drugie urodzinki,wiesz malam duzo dzieci i fajnie bylo.Mam nadzieje ze byles tez z nami bo mama mi mowi ze jestes z nami wszedzie. Opiekuja sie mna i mama i tata
.My cie bardzo KOCHAMY

2 komentarze:

  1. Wszystkiego najlepszego Oleńko.Ja też pamiętam Twoje narodzinki,bo byłam tutaj,z Twoim braciszkiem.Tak masz rację On jest cały czas z Wami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego, co najlepsze kochana Księżniczko!

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...