Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 21 października 2013

Kotek dla Mai


Kochani,zainspirowana wydarzeniem ,,Kartka urodzinowa dla Oliwki" Postanowilam poprosic was o zaangazowanie sie w kolejna akcje tym razem dla Mai,ktora za kilkanascie dni czeka bardzo trudny przeszczep szpiku. Jako mama chcialabym by Majeczka choc na chwile mogla zapomniec o cierpieniu i szpitalnym zyciu ktore ja czeka. Maja kocha kotki.Prosze was o zorganizowanie akcji ,,kotek." Majeczke uciesza naklejki oraz karteczki z wizerunkiem wlasnie kotkow. Prosze nie oferowac zywych :) poniewaz Maja nie bedzie mogla miec kontaktu z zywymi zwierzatkami. Im wiecej osob sie zaangazuje,tym wieksza radosc dziecka.
Adres do korespondencji:  
MAJA GAJDA
ul.Bronislawa Czecha 13
38-100 Strzyzow
woj.podkarpackie  
Mama Maji utowrzyla wydarzenie na FB-https://www.facebook.com/events/249249668560828/?hc_location=stream

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...