Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 15 września 2013

List ten kierujemy do ludzi dobrej woli!

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Kuby.

Nasz podopieczny urodził się w maju 2008 roku. Jest radosnym i energicznym dzieckiem. Niestety przyszło mu stoczyć ogromną walkę z nieuleczalną chorobą. W październiku 2012 roku rozpoznano u Jakuba nieoperacyjnego guza pnia mózgu. To bardzo złośliwy i oporny na leczenie rodzaj nowotworu.

Obecnie Kuba leczony jest w Klinice Onkologii Dziecięcej w Poznaniu, gdzie przechodzi długotrwałe leczenie radioterapią oraz chemioterapią. Codzienne życie rodziny Kuby podporządkowane jest całkowicie jego chorobie oraz walce o powrót do normalności. Niestety koszty leczenia, rehabilitacji oraz dojazdu do szpitala przewyższają możliwości finansowe rodziców chłopca. Ich dochody nie wystarczają na pokrycie wszystkich wydatków związanych zarówno z leczeniem synka, jak i również wydatkami życia codziennego. Kierując się wyłącznie dobrem o zdrowie jedynego i ukochanego synka Państwa Grzelczak, razem z Nimi prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc finansową na leczenie Kubusia.

Za okazane serce i pomoc z góry serdecznie dziękujemy!

Fundacja w imieniu Kuby i Jego Rodziców


Konto Fundacji:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

numer konta: 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: 20990 Grzelczak Jakub – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...