Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)

 photo 1-1177_zps00e91264.jpg

wtorek, 2 lipca 2013

Wysyłamy kartki do Julci

Od kilku miesięcy Julcia przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Dziewczynka przebywa na oddziale Kliniki Pediatrii i Żywienia. Chwilowy pobyt wydłużył się do kilku miesięcznego.
Obecnie Julcia walczy z kolejną bakterią.
Kochani, sprawmy dziewczynce radość i wyślijmy do niej kartkę, list lub to co podpowie Wam serce.
Julcia cierpi na cytopatię mitochondrialną wielonarządową.

Szpitalny adres Julci:

JULIA SKONIECZEK

CENTRUM ZDROWIA DZIECKA
KLINIKA PEDIATRII I ŻYWIENIA

ul. Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa (woj.mazowieckie)

Profil Julci na Marzycielskiej Poczcie:

http://marzycielskapoczta.pl/julia-skonieczek/

Reportaż o Julci:

http://www.youtube.com/watch?v=NHrw7sXEuZQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...