Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 28 lipca 2013

Sprawa jest PILNA!!!

Sprawa jest PILNA!!!
11 LETNI KUBA toczy walkę z Groznym przeciwnikiem jakim JEST guz pnia mózgu .Od pół roku zmaga się z chorobą i ciężką kuracją onkologiczną.
Dzis kończy swoje 11 urodzinki i MOJA OGROMNA PROŚBA aby każdy ale to każdy kto to czyta wysłała do Kubusia list ...kartkę urodzinowa.Dla nas to tak nie wiele ale jemu sprawi BARDZO DUŻO radości :-)Choroba sprawia ze Kubuś czuje się samotny ale my wspólnie sprawimy ze pojawi się na jego twarzy Uśmiech.LICZĘ NA WAS !!!
ps.Jak zawsze
ADRES KUBUSIA
Kuba Górski
ul. Powstańców 24r m 4
05-091 Ząbki

codziennie  na mój blog zagląda ponad 1000 osób i jak każda z nich wyśle kartkę do Kuby to będzie nasz największy sukces jaki potrafimy ofiarować choremu na guza mózgu Kubie
Wiec kochani długopis w rękę piszemy i wysyłamy ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...