Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


sobota, 6 lipca 2013

16 miesiecy Bez Ciebie Synus

Lato w pełni ,słonce świeci cieplutko na dworze choć są dni kiedy pada nam deszcz,Ten deszcz to twoje łzy jedni mówią szczęścia bo nie cierpisz drudzy ze tęsknisz za domem...a jak jest naprawdę ty sam o tym wiesz
Wiem ze moje łzy są tęsknotą za tobą. Dziś 16 miesięcy już bez ciebie.Pytam jak żyć jak nie potrafię!
Myślałam ze im dalej bez ciebie będzie łatwiej a to tak się nie da. Każdy dzień jest gorszy od poprzedniego
Oliwka tu na filmiku z tobą razem ...to było lato wakacje .
Za tydzień wraca tata,już tęskni za nami domem za tobą by iść do ciebie na grobek.Tak długo tam nie był. On za nim wróci powiedział ze najpierw jedzie do ciebie ,zapalić znicz pogadać i podziękować ze czuwałeś nad nim kiedy go nie było.
Czuwaj synuś nam nami -mama tata i Olusia
KOCHAMY CIE NA ZAWSZE
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...