Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)

 photo 1-1177_zps00e91264.jpg

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Przez 24 godziny biegli dla hospicjum

Od godziny 15.00 w sobotę 13.04 sportowcy przez 24 godziny biegli i jechali na rowerach by wesprzeć Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Ten całodobowy wysiłek uczestników Sztafety Nadziei miał pokazać pracę, jaką wykonują 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu lekarze i pielęgniarki hospicjum. Wszystko to by nieść małym podopiecznym pomoc, nadzieję i dawać uśmiech.

MY TEZ TAM BYLIŚMY I JECHALIŚMY NA ROWERKACH DLA NASZEGO SZYMKA KTÓRY BYŁ PODOPIECZNYM TAK WSPANIAŁEGO HOSPICJUM
CIOCIA ASIA

TATA SZYMKA

MAMA SZYMKA

MAMA SZYMKA I SIOSTRA OLUSIA

CIOCIA AGA

NASZE DWA HOSPICYJNE ANIOŁY
WIOLCIA I SIOSTRA DOLORES

CIOCIA ELA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...