Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Pokoloruj razem z nami świat dla Oli


Pokoloruj razem z nami świat dla Oli Drużyna Szpiku pragnie zaprosić wszystkich Przedszkolaków , Ich Rodziców i Nauczycieli do Pokolorowania Świata dla Oli. Ola Ziętarska ma 8 lat i zdiagnozowaną ciężką aplazję szpiku kostnego. Aplazja to inaczej niedokrwistość aplastyczna, w której dochodzi do niewydolności szpiku kostnego. Innymi słowy szpik Oli nie produkuje komórek krwi. Od 21 lutego 2013 roku Ola przebywa w Szpitalu im. Jonschera , przy ul. Szpitalnej w Poznaniu , na Oddziale Transplantacji Szpiku , w ścisłej izolacji. Uwielbia rysować, malować, wycinać, kleić i w ten sposób umila sobie czas spędzony w izolatce, w której przebywać będzie jeszcze wiele miesięcy. Sprawmy, aby ten czas był dla Niej bardziej kolorowy. Sprawmy, by na Jej twarzy częściej gościł uśmiech niż ból. POKOLORUJMY ŚWIAT DLA OLI… Zachęcamy Wszystkich do tworzenia kolorowych pocztówek dla Oli. Nieważne, czy to będzie malowidło , wycinanka czy rysunek… Nieważne czy to będzie na kartce w kratkę czy na serwetce – ważne, aby było KOLOROWO!
Wszystkie prace można przesłać do 15 maja np. w formie skanu na adres mailowy pokoloruj.swiat.oli@wp.pl lub/i oryginały wysłać do siedziby Drużyny Szpiku , która mieści się w Poznaniu Fundacja "Dar Szpiku" przy ul. Langiewicza 2/8 61-502 Poznań z dopiskiem „Pokoloruj Świat dla Oli!”.  Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w akcji i liczymy na Państwa wsparcie. Jednocześnie polecamy powstającą stronę internetową www.pomozemyoli.pl Najciekawsze prace zostaną nagrodzone przez Wydawnictwo Zakamarki. Z pozdrowieniami, Drużyna Szpiku http://www.darszpiku.pl/konkurs_plastyczny_ola.php

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...