Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 2 kwietnia 2013

PILNE ! PILNE ! PILNE !

samantha karaś " Samantha to urocza 5-letnia dziewczynka chora na młodzieńczą białaczkę mielomonocytarną. Zachorowała w 2010 roku i jest po przeszczepie szpiku kostnego. Niestety od dwóch lat rodzice walczą z ciężkimi powikłaniami, które wystąpiły po tym zabiegu. Od stycznia tego roku najpoważniejszą sprawą jest stwierdzone zaostrzenie zmian skórnych o charakterze twardzinowym, które nie leczone prowadzi do zgonu... Jedynym wyjściem jest nowoczesna metoda leczenia tego typu schorzeń, polegająca na pozaustrojowym oczyszczaniu krwi. Niestety zabieg ten nie jest wykonywany w Polsce. Po wielu staraniach Samantha została zakwalifikowana do leczenia za granicą. Udało się znaleźć miejsce w klinice we Francji w Clermond Ferrand. Jest ono bardzo kosztowne. Po wielu prośbach i interwencjach Narodowy Fundusz Zdrowia odmówił jego refundacji... Ze względu na to, że leczenie jest niezbędne i jest jedyną szansą na uratowanie jej życia, ośmielam się zwrócić do Państwa z prośbą o pomoc i dofinansowanie leczenia małej Samanthy. Liczę na pomoc z Państwa strony i za udzielenie wsparcia z góry dziękuję. " Kochani pomóżmy jak tylko możemy, ta malutka dziewczynka walczy z chorobą i czasem. Nie pozwólmy, by finansowa bariera odebrała jej szansę na zdrowie i życie.
http://www.samanthakaras.pl/ samantha karaś Każda kwota będzie pomocna, proszę nie bądź obojętny! Będziemy wdzięczni za każdą pomoc! Darowizn prosimy dokonywać na poniższe dane:
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu PKO S.A. IV Oddz. P-ń Nr konta 72 1240 3220 1111 0000 3528 6598 z dopiskiem "Samantha Karaś"

Wypełniając zeznanie podatkowe możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na wspaniały cel, który może pomóc uratować życie Samanthy. Organizacja Pożytku Publicznego Nr KRS 0000023852 Samantha Karaś Twój 1% to życie i powrót do domu małej Samanthy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...