Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


piątek, 2 listopada 2012

Zaduszki

U Szymusia dzis...
Dzis synuś są zaduszki...mama tego dnia odwiedziła twoich kolegów i zapaliła im światełka.U Franko i Dawidka którzy są razem z tobą...Pamiętam jak Franko do nas na podwórko przychodził z tobą się pobawić a dziś jesteście razem w niebie...Taki ten świat niesprawiedliwy.Powinieneś z Franko biegać na dworze,jeździć rowerami grac razem w piłkę a nie być tam na gorze...Jedno co mnie zawsze pociesza ze nie jesteś tam sam,masz tyle tam kolegów...Mówią ze 21.12.2012 ma być koniec świata-szczerze fajnie by było bo byśmy byli już razem na zawsze-mama tata Szymek i Ola.

KOCHAM CIE-pozdrów tam aniołki i powiedz Franko ze byłam u niego na grobku ze pamiętam tez o nim...Jutro u siostry Dolores mamy msze za was synuś...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...