Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 13 listopada 2012

36 tydzien bez CIEBIE

Witaj synus.Dzis kolejny wtorek bez Ciebie.Pewnie masz fajnie bo masz nowa kolezanke Kajunie i kolege Miloszka.Coraz wiecej synek odchodzi dzieci.Ta cholerna choroba wygrywa.Miloszek eh walczyl jeszcze krocej niz ty.Tylko 6 miesiecy...Ta choroba jest tak podstepna ze nawet nie zdajemy sobie sprawy ze tak szybko moze nas zabrac tam na druga strone.
Co u nas sie dzieje pewnie widzisz z gory i wiesz jak bardzo za TOBA tesknie...czas tak szybko leci ze minie zima i bedzie juz rok bez ciebie.Mama kazdego dnia sobie zadaje pytanie :Czy tam po drugiej stronie bedzie razem?
Filus pewnie tez za toba tesknie:-)nie ma synus kto go glaskac...Kocham cie 

1 komentarz:

  1. Szymcio głosik na Olusię oddałam(1252)Ale pewnie widziałeś.Proszę pociesz swoją mamusię.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...