Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


środa, 28 listopada 2012

Urodziny Oliwki

Witaj Oliwko.Pisze do ciebie z Nieba...Jestem teraz Aniolkiem wiec jestem przy Tobie zawsze.Dzis twoje urodziny -pierwsze ktore spedzasz bez zemnie.Ale wiesz bylem tam razem z wami...kiedy dmuchalas swieczki pomagalem ci je dmuchac jak zawsze.Bardzo was kocham ale tam w Niebie tez mam fajnie.Duzo kolegow -kolezanek.Pewnie kiedys ci ich pokaze.Fajnie ze opiekujesz sie moja siostra Ola.
Ja zawsze mowilem ze bedzie mi sprzatac pokoj...
Olwka duzo zdrowka od nas Aniolkow dla ciebie.I ZYJ NAM STO LAT
twoj mlodszy brat Szymek
Kiedys tak jeszcze razem zatanczymy


1 komentarz:

  1. Serce pęka :( Wszystkiego najlepszego dla Oliwki.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...