Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 6 listopada 2012

35 tydzien bez Szymusia-8 miesiac tesknoty


NIGDY O SZYMUSIU...
Kocham Cie -mama
Dzis synuś to już 35 tydzień bez Ciebie i już 8 miesiąc.Tak szybko zleciał ten czas ze widzę tylko po tym jak Olcia nam rośnie.Wiesz kiedy powiem jej gdzie jest Szymuś-wie jak pokazać paluszkiem twoje zdjęcia.Wie ze byleś ,jesteś i zawsze zostaniesz w naszych sercach.Asiu mamo Macka wiem ze podczytujesz nas-tak jak dziś ci mówiłam obejrzyj te 3 reportaże i może one pozwolą ci tak samo jak mi zrozumieć nasz  ból...

Wiem ze tak samo jak ja tęsknisz za Mackiem ale pamiętaj oni są razem tam ,razem się wygłupiają...tak jak robili to na oddziale.Nie są sami...my kiedyś do nich dołączymy -ja mocno w to wierze.Wierze ze jest tam drugie życie.

1 komentarz:

  1. Witam Panią
    Szymuś bedzie zawcze w naszych serduszkach
    Pozdrawiam Panią i małom olcie

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...