Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


czwartek, 22 listopada 2012

Tęsknie...Asiu jak ja tesknie za naszymi chlopakami :-)za ich wyglupami na oddziale...i pytaniem -Mamo a powiesz pani Asi aby z Mackiem przyszla ... Jak ja bym chciala cofnac sie chocby rok do tylu i moc was chlopaki usciskac

2 komentarze:

  1. Moniko, ja z całego serca pragnę by takie blogi jak Twój i podobne nie musiały istnieć tzn tyle co: by dzieciaczki niecierpiały i nieumierały i by kolejnośc zdarzeń była zachowana. MOniko, tak mi smutno bo wiem czym jest cierpienie MATKI.Tak bardzo chciałabym dac wszystkim tym dzieciaczkom uzdrawiajacą gwiazdkę z nieba a obolałym duszom matek również taką gwiazdkę która niesie ulgę. Ech Moniko, jak my ludzie bardzo potrzebujemy pomocy. Wiem jedno: ludzie ludziom gotują ten los.

    OdpowiedzUsuń
  2. AnnaElżbieta napisz do mnie emila...chce pogadac

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...