Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Wypis z onkologii-druga kuracja

Wypis z onkologii-2 -kliknij a pokaze sie wypis

FIBROSARCOMA-nasza nowa diagnoza na wypisie.Nie bylo naszaj pani prowadzacej abym cokolwiek sie wiecej dowiedziala dlatego nic wam nie moge napisac.Wiecej sie dowiem przyu nastepnej wizycie na oddziale.

Noc minela spokojnie,teraz zmykamy na zakupy i pozalatwiac reszte spraw zwiazanych z indywidualna nauka w domu.3 komentarze:

 1. nic mi ta straszna nazwa nie mówi...
  a jak macie teraz pięknie na blogu...

  OdpowiedzUsuń
 2. pewna osobka mnie pokierowala jak mam poukladac
  zakladki,wgrac tlo a reszte to juz umialam sama
  teraz chociaz wiadomo co i gdzie mozna czytac

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie również ta straszna nazwa nic nie mówi, ale wierze że wszystko skończy się dobrze ...
  trzymajcie się cieplutko i niech Was wiara i nadzieje nigdy nie opuszcza...

  OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...