Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


czwartek, 4 sierpnia 2011

Pozdrowka

Kolejny dzien za nami.Wczoraj bylo u nas sporo gosci bo ja obchodzilam 33 urodziny,a i przy okazji odwiedzali Szymka.
Czuje sie dobrze z czego jestem bardzo zadowolona,i oby tak bylo do naszego wyjazdu.
W niedziele robimy mu jego spoznione urodzinki,a dzis jedzie z mama na badanie
swojej siostry gdzie poprosimy pana doktora aby mu ja pokazal.
Pozdrawiamy i dziekujemy ze nas tu odwiedzacie i wspieracie

Ps.

Pan doktor pokazal Szymkowi jego siostrzyczke,serduszko ktore bilo,maluska glowke,i potwierdzil nam ze to mala dziewuszka.Photobucket

2 komentarze:

  1. No to najserdeczniejsze życzenia dla mamy. Dużo zdrówka, wytrwałości, cierpliwości, samych słonecznych dni i spełnienia najskrytszych marzeń.
    Jak obejrzycie z Szymonem malusią to pokażcie i nam...Miłej wizyty...

    OdpowiedzUsuń
  2. Olu wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin-spelnienia marzen oraz wiele sily i pozytywnej energii.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...