Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


środa, 7 października 2015

14-LETNI PIOTREK SZUKA DAWCY SZPIKU! UDOSTĘPNIJ!

Jestem Piotrek i mam 14 lat. Jeszcze 3 lata temu mogłem robić wszystko, co lubię, trenować tenisa, grać w piłkę jeździć na wycieczki rowerowe, spotykać się z kolegami, łowić z tatą i bratem ryby. Byłem bardzo szczęśliwy i nagle wszystko, co dobre się skończyło. Zachorowałem na straszną chorobę - białaczkę. Rozpoczęło się ciężkie leczenie, chemio i radioterapia. 5 operacji. Przez 8 miesięcy byłem w szpitalu. Chorobę udało się zatrzymać, ale tylko na chwilę. Wróciła i wszystko zaczęło się od początku... W tej chwili przebywam w szpitalnej izolatce, a aby wyzdrowieć potrzebuję zdrowego szpiku... Proszę zarejestruj się, być może to TY BĘDZIESZ W STANIE MI POMÓC!
Jeśli jesteś już w bazie prosimy UDOSTĘPNIJ TEN APEL! Dzięki Twojej pomocy być może w końcu, znajdzie się ktoś, kto będzie wystarczająco zgodny! Pomagając nic nie tracisz!
DZIĘKUJEMY ZA TWOJĄ POMOC I PROSIMY O ŚWIADOME REJESTRACJE!

Dawca szpiku dla Piotrka poszukiwany jest jest od kwietnia 2014r. czyli ponad półtora roku. Po przeszukaniu baz światowych nie znaleziono NIKOGO KTO MÓGŁBY POMÓC... Stan chłopca jest bardzo poważny. Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku i pomóż pokonać chorobę PIOTRKOWI I INNYM CHORYM. Rejestracji możesz dokonać w prosty sposób on-line, wypełniając formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/zostan_dawca_dla_Piotrusia Prześlemy do Ciebie zestaw rejestracyjny, który należy wypełnić i odesłać.

1 komentarz:

  1. Witam !

    Przypadkiem trafiłam na Pani bloga. Nasze przezycia sa inne, ja stracilam dzieciatko przed narodzinami. Jednak chcialam Pani powiedziec, ze jest Pani wspaniala, dzielna mama. Czytajac wpisy, poplynely mi lzy. Tak bardzo bym chciala po prostu Pania usciskac. Gratuluję rowniez cudownych dzieciaczkow, nad ktorymi synek z nieba z pewnoscia czuwa !

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...