Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


piątek, 1 marca 2013

Dzień Dawcy Szpiku dla Jagódki i Innych

KOCHANI!!!
23.03.2013r. będzie miało miejsce w Elblągu bardzo ważne wydarzenie – Dzień Dawcy Szpiku dla Jagódki i Innych!!!!!!!


Ja, maż,ciocia Szymka już jesteśmy w DKMS i was o to proszę.Nasza rodzina.przyjaciele my jesteśmy z Elbląga i was gorąco prośże abyście przyłączyli się do bazy dawców
 Pokażmy 23.03.2013r., że elblążanie po raz kolejny potrafią się zebrać, by uratować czyjeś życie. Tym razem DZIEŃ DAWCY SZPIKU DLA JAGÓDKI - Ratusz Staromiejski od 10.00 do 17.00 - tam będzie rejestracja POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU.

 W elbląsk
im Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 w godzinach od 10.00 do 17.00 otwarty zostanie punkt rejestracji dawców szpiku.

Przyjdźcie do nas na akcję, odpowiemy na każde Wasze pytanie, rozwiejemy wątpliwości!

W Polsce codziennie 24 osoby dowiadują się, że zachorowały na białaczkę. Statystycznie, w którymś momencie będzie to ktoś z Twoich sąsiadów czy znajomych... Nigdy nie wiesz czy i Ty nie będziesz potrzebował bliźniaka genetycznego.

Od początku tego roku, 60 osób zdążyło już dać szansę na życie jakiemuś choremu, oddało mu tak ważną część siebie... pomyślcie...nie chcielibyście i Wy zostać takim darczyńcą ???

Nie możesz być dawcą? Nie szkodzi, możesz pomóc propagując na co dzień ideę bycia Dawcą!!!

Organizatorzy akcji – Fundacja Dlaczego Pomagam, Fundacja DKMS, rodzina Jagódki, przyjaciele i znajomi czekają na Was w tym dniu. Przygotowaliśmy dla najmłodszych i nie tylko eventy, które będą odbywały się co godzinę przed wejściem do Ratusza Staromiejskiego.

W akcję zaangażowało się wiele firm, instytucji, organizacji, szkół, dziennikarzy, media oraz osób prywatnych. Bądźcie w tym dniu z nami!!!!

Elbląski Dzień Dawcy Szpiku dedykowany jest 1,5 rocznej Jagodzie Noszczyńskiej chorej na białaczkę szpikową typu M4. Stan Jagódki ulega ciągłym zmianom, a Jej walka z białaczką za każdym razem będzie jeszcze cięższa, bo Jagusia już jest zmęczona roczną chemioterapią, a teraz czeka ją jeszcze cięższa chemia - przed przeszczepem. Przeszczep to dla Niej jedyna droga.

Zapraszajcie do tego wydarzenia wszystkich znajomych, ludzi z całego Elbląga.
Może ktoś z naszego miasta będzie bliźniakiem genetycznym i pomoże małej Calineczce!!!!!!

Anetta Szczepińska
Fundacja Dlaczego Pomagam

https://www.facebook.com/events/131911046988542/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...