Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 3 marca 2013


Pamiętam tamte chwile,
śpiew ptaków i radosne melodie.
Pamiętam tę radość,
której wokół było tyle...
Teraz Cię zabrakło,
to jak zgasić wszystkie gwiazdy na niebie.
Zostały tylko wspomnienia,
jak bardzo jestem daleko od Ciebie.
Pamiętam życie, które snem było,
jakże było krótkie,
i tak szybko się skończyło.
Ludzie marzą o ANIOŁACH , ja ręką dotykałam jednego z nich[*][*][*]
 Za 3 dni Rok bez Ciebie synuś:-(Już rok -tak szybko płynie ten czas ale rana po stracie goi się bardzo długo

2 komentarze:

  1. Kochany Szymonku!!!
    Dowiedziałam się o Tobie 3 miesiące temu.Pierwsze dni nie mogłam czytać wpisów Twojej Mamusi.Płakałam jak dziecko.Nie mogłam zrozumieć jakie to zycie jest niesprawiedliwe.Wpisy Twojej Mamy wbiły się w moje serce.Pierwszy raz zobaczyłam tak wspaniałą osobę jaką jest Twoja Mama.Walczyła o Twoje zycie jak lwica.Niestety stało się najgorsze.....Jutro Twoje Święto Kochany-URODZINKI.Napewno będziesz miał z Aniłami Swój Torcik.Życzę Ci Kochany Wspaniałej Zabawy w Niebiosach.Opiekuj się Swoją Mamusią,Tatusiem i Olcią.Oni tak bardzo za Tobą tęsknią.Chociaż Cię nie widzą to wciąż czują Twoją Obecność.Ty przecież jesteś tak blisko obok nich.Odeszłeś ale wciąż jesteś.
    Odmieniłeś moje życie Kochany Szymciu.Nawet nie wiesz jak bardzo.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...