Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


piątek, 15 lutego 2013

ZAGLOSUJ NA SZYMKOWEGO MISIAhttps://www.facebook.com/pages/null/189462734498259?sk=app_138553239641204&app_data=7301 
i
https://www.facebook.com/pages/null/189462734498259?sk=app_138553239641204&app_data=7407
Zaglosuj na mojego misia :-)Szymcio.trzeba dwa razy kliknac w link aby pokazal sie nasz MISIO. Na danego misia może jednak zagłosować tylko raz w ciągu dnia.

Może się uda wygrać Misia Szymcia który towarzyszył by u niego na ławeczce 

4 komentarze:

 1. Pani Moniko, można głosować codziennie czy tylko raz?

  OdpowiedzUsuń
 2. na danego misia może jednak zagłosować tylko raz w ciągu dnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moni nie wyświetla mi się-GŁOSUJ
  tylko sam miś i ilość głosów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie od wczoraj też nie. Nie da się głosować.

  OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...