Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


czwartek, 17 stycznia 2013

Wyslij kartke do Marcinka

  Marcin to Szymkowy kolega z którym razem się leczył w CZD.Marcin choruje na Neuroblastome IV stopnia.W grudniu lekarze przekazali mamie ze są przerzuty do wątroby i kości.

Czekaja co dalej z jego leczeniem.Puki co siedzą w domu i czekają na scyntygrafie kości Marcinka aby podjąć kolejne leczenie
Wiec walka o życie zaczyna się po raz drugi.Marcinek 25 stycznia będzie obchodził swoje 10 urodziny stad moja prośba do was o wysłanie mu karteczki.
Już nie raz robię taka prośbę i wiem ze są takie osoby które odpowiedzą na mój apel.
Pokażcie ze macie dobre serce i nie żałujcie 3 zł na kartkę plus znaczek
To tak nie wiele a uśmiech na twarzy Marcina będzie ogromny...
oto adres do wysłania karteczki...

Marcin Kuśmierczyk
Kamionek 13/6.
12-100 Szczytno


http://www.tvp.pl/dla-dzieci/mysia-klinika-i-doktorek-humorek/wideo/27102011-0930/5418552 (7:39-8:00 min.) tu reportaż w którym występuję Marcin i Maciuś [*] -Szymkowi koledzy.

Od dziś  18.01.2013  Marcin ma swój profil na Marzycielskiej Poczcie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...