Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 14 stycznia 2013

KOCHANI BARDZO PROSIMY O PODAROWANIE SWOJEGO 1%

Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową dla naszego synka- Casper Lusis, chorego na nowotwór złośliwy. W maju 2012 r. został u niego wykryty guz nerki tzw. „Guz Wilmsa”. Kilka dni później po tomografii zostały wykryte przerzuty na płuca i węzły chłonne. Casperek poddawany jest intensywnemu leczeniu chemioterapią i radioterapią. Przeszedł operację usunięcia jednej nerki i będzie poddawany dalszemu długotrwałemu leczeniu. Ze względu na długie pobyty na oddziale, dojazdy do szpitala i coraz większe potrzeby chorego dziecka nasza sytuacja finansowa jest coraz cięższa, dlatego bardzo potrzebujemy pomocy. Każda kwota jest dla nas bardzo ważna w tym trudnym dla naszej rodziny okresie. Będziemy wdzięczni za każdy nawet najmniejszy gest. Bardzo dziękujemy w imieniu Casperka oraz własnym Rodzice Wpłaty proszę kierować na konto: Fundacja Nasze Dzieci przy Kl. Onk. W IP-CZD Bank PKO S.A. Oddz. Warszawa 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630 koniecznie z dopiskiem: „dla Casperka Lusis”
KOCHANI BARDZO PROSIMY O PODAROWANIE SWOJEGO 1% PODATKU DLA NASZEGO CASPERUSIA.
 W treści wpisując "Fundacja Nasze Dzieci".Przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...