Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 8 stycznia 2013

44 wtorek bez CIEBIE

Kolejny wtorek kolejny tydzień...czas płynie tak szybko
Ten rok zaczoł sie smutaśnie odeszła Marysia 
wczoraj Karlutka...powiększa się w niebie grono Aniołków:-(
Ten obraz śpiącego rodzeństwa jest dla mnie
bardzo bezcenny

Po co pytać - Dlaczego? I tak nikt nie odpowie.. Tak właśnie miało się zdarzyć! tak miało się zdarzyć Tobie.. Dlaczego - pytać nie warto bo wciąż bez odpowiedzi.. Wszystko ma sens i choć trudno Muszę w to uwierzyć Wszystko ma sens i choć trudno Zrozumieć mi sens cierpienia Muszę przyjąć, wyszeptać: syneczku do zobaczenia. Do zobaczenia kochany Będę cierpliwie czekała. Będę wciąż dobra dla ludzi I będę się uśmiechać A Ty od czasu do czasu Pomachasz do mnie z daleka. Do zobaczenia syneczku, Do zobaczenia kochany Dziękuję Ci że jesteś choć teraz nie widziany.

2 komentarze:

  1. Nikt nie odpowie i nikt nie wie. Nie szukam też w tym sensu, bo go tu na ziemi nie znajdę i jedno co mogę, to pomagać innym na tyle na ile mnie stać i na ile potrafię.
    Pozdrawiam Cie Moniko jak zawsze w Twojej drodze i jak zawsze życzę Ci siły, jak najwięcej radosnych chwil i uśmiech na myśl o Szymusiu bo on dopóki mógł, zawsze starał się wszystkim dawać radość.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...