Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!



Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 29 października 2012

Urodzinki twojej siostrzyczki

Synus dzis twoja siostrzyczka ma urodzinki.Swoje pierwsze urodzinki ktore spedza juz bez braciszka.Torcika nie zjesz ale pojedziemy zapalicz ci swiatelko taka swieczka od Olusi..

Pamietam jak rok temu dzwonilam do ciebie ze masz siostrzyczke...Byly takie marzenia ze jak Olka podrosnie bedzie ci pokoj sprzatac.Eh ...
Twoj pokoj zawsze bedzie twoj-i napewno bedzie Olusia sprztala a ty bedzie z gory patrzec czy potrafi.
Teraz ona broi mamie -wszedzie jej pelno.Ma inny charakterek niz ty synus.Taka mala brojara z niej.
A ty synus juz jutro bedziesz mial swoj prezencik 
POMNICZEK 
Tak sie ciesze ze udalo sie i bedzie na Twoje Swieto Zmarlych Pieknie u CIEBIE

1 komentarz:

  1. Moniko ucałuj jeszcze i od nas Olunię
    Szymonku, [*]

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...