Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 10 września 2012

Mała, wielka BOHATERKA [*]


Trzy lata temu 10.09 Polunia powiększyła grono Aniołków. Teraz na pewno cieszy się życiem bez bólu i ma swoje wymarzone "włosy do kostków".
Zza obłoczków puszcza do nas oczko i promieniami słońca suszy nasze łzy.

Jej życie jest w nas. Rozpoczęła przepiękną lekcję miłości, która trwa i trwać będzie.
Poprzez swoją walkę z chorobą uświadomiła nam jak cennym darem jest życie.......

Rok temu byłam światełko zapalić u ciebie ze Szymkiem dziś pojadę tam sama.Dzis Szymek jest już tam z Toba.Pewnie razem sie bawicie.Rok temu kiedy Szymuś palił ci światełko zapytal mnie co jest gorsze RAK czy Guz?Odpowiedzialam RAK bo Szymus wiedzial dlaczego odeszla Polunia i nie chcialam aby wiedzial ze choruje na taka sama paskude.Nawet nie zdawal sobie wtedy sprawy ze moze byc nie dlugo razem z Polunia


ŚWIATEŁKO DLA WAS KSIĘŻNICZKO I KSIĘCIUNIO

Kochamy WAS i pamiętamy o WAS każdego dnia ((*))

1 komentarz:

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...