Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


sobota, 29 września 2012

:-(


...tylko CIEBIE już nie ma,i nie raz mam taka dużą ochotę być już tam w niebie z TOBĄ
Czas tak szybko synuś biegnie ze przybliża nas do siebie...twoja siostrzyczka za miesiąc już ma roczek.Będzie dmuchać świeczkę bez ciebie.To nie tak miało być nie tak...
Wczoraj Olusi wyszedł pierwszy ząbek...pewnie by cie teraz miała czym gryść.Kochanie ona cie niepamiętanie ale jak mama zapyta jej gdzie Szymek pokazuje paluszkiem na zdjęcie.Takie to dziwne ale wie ze na zdjęciach jest Szymuś...mama jej codziennie o Tobie mówi codziennie ,codziennie z mama idzie do ciebie na grobek.Robi ci papa...może ona jednak gdzieś w główce mimo iż miała tylko 4 miesiące cie pamięta?
ONA NIGDY SYNUŚ CIE NIE ZAPOMNI NIGDY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...