Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


sobota, 11 kwietnia 2015

Pomóżmy KubieNie wiem jak zacząć...
Kuba Szlachcic. Wszyscy Go znają ale w kolejce po pomoc jest ostatni. O tym świadczy przedłużająca się zbiórka. Bo Kuba nie jest gotowy na leczenia przeciwciałami. Ten ostatni etap jest przeznaczony dla dzieci,które zakończyły chemioterapię i są "czyste". Kuba nie jest ani zdrowy,ani "czysty" ani gotowy na terapie Anty Gd2. 
Ale nie jest gotowy na odejście! Kochani ten czternastoletni chłopiec codziennie walczy o swoje życie, na razie to rak ma przewagę. A co my możemy zrobić? Możemy, musimy dać Mu NADZIEJĘ!!!! 


Dać Mu do zrozumienia, że może na nas liczyć, że Go kochamy, że nam na Nim zależy.


Dla Adrianka i dla Pawełka udało się w tydzień zebrać prawie pól miliona złotych. Dlaczego nie udaje się dla Kuby?????
Zabieramy się za działania dla Kuby, kto chce się zaangażować,niech dołączy do grupy pomocy Kubie i działajmy RAZEM. 
RAZEM DLA KUBY-NADZIEJA DA MU SIŁĘ DO WALKI!

https://www.siepomaga.pl/f/fundacja-siepomaga/c/1108


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...