Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


czwartek, 23 stycznia 2014

rapsodia - Zapomniany (Oficjalny teledysk HD) PREMIERA 2014

Oficjalna PREMIERA 2014 charytatywnego TELEDYSKU do piosenki "ZAPOMNIANY" grupy "rapsodia", realizowanego z FUNDACJĄ HEROSI i studiem "Kastelnik" na dziecięcym oddziale onkologii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Główne role grają tutaj podopieczni instytutu - dzieci, zmagające się z chorobą nowotworową. To dla nich powstał teledysk, którego premierę możecie obejrzeć już teraz!

U boku dzieci wystąpili także aktorzy: Artur Barciś, Elżbieta Jędrzejewska, Ryszard Rembiszewski, Agnieszka Kaczorowska, Magda Smalara i znany internautom Cyber Marian oraz dziecięcy chór z Pracowni Piosenki Dziecięcej MILLE VOCI. Sam pomysł pojawił się prawie pół roku temu, a od jego realizacji dzieliło nas wiele przeszkód. Byliśmy jednak zdeterminowani i w tym czasie, do przedsięwzięcia udało nam się zaangażować blisko 30 firm oraz ponad 100 osób, które dołączały do nas by wesprzeć nas w działaniach.

DZIĘKUJEMY WAM! POKAZALIŚCIE, ŻE W NASZYM KRAJU WCIĄŻ MOŻEMY ZROBIĆ COŚ DOBREGO! ALE TO NIE WSZYSTKO...

Po premierze teledysku FUNDACJA HEROSI zorganizuje na Allegro aukcje charytatywne, na których będziecie mogli zgarnąć nasze maskotki - mające ponad metr "Rapsomisie" - z naprawdę fajnymi autografami: Roda Stewarta, kabaretów: Młodych Panów, Hrabi, Ani Mru-Mru i Smile, Jerzego Stuhra, Doroty Welllman, Cezarego Pazury oraz wszystkich aktorów biorących udział w teledysku i nie tylko!

MOŻNA TEŻ POMÓC W INNY SPOSÓB, PRZEKAZUJĄC NA FUNDACJĘ HEROSI 1% PODATKU - KRS 0000323696 - TO NIC NIE KOSZTUJE!

Więcej informacji o akcji na naszym Facebooku: http://www.facebook.com/RapsodiaNaFejsie
"Rapsomisia" znajdziecie na stronie: http://www.facebook.com/Rapsomis

* Reżyserem teledysku jest Sebastian Łukasik z grupy "rapsodia". Autorem zdjęć jest Michał Dolny, wspierany przez Pawła Hage - światło . Za montaż odpowiada Przemysław Zawistowski. Wykonawcą utworu jest Eliza Wietrzyńska. W nagraniach wziął także udział dziecięcy chór z Pracowni Piosenki Dziecięcej MILLE VOCI pod okiem Karoliny Olczedajewskiej-Witek. Kompozytorem i autorem tekstu jest Martin Wierzbicki, a producentem Paweł Szczubiał - współzałożyciele grupy "rapsodia".
Za aranżację, klawisze oraz bębny odpowiada Krzysztof Kot. Gitary położył Mikołaj Cierpka, a bas Michał Łyp.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...