Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


poniedziałek, 6 stycznia 2014

DOBRY UCZYNEK NA POCZATEK ROKU!

Kubuś 11 letni wojownik zmaga się z guzem pnia mózgu.

Kuby twórczość szpitalnaKubuś ma 11 lat. Mimo swojego młodego wieku, jest dzielny. Tak bardzo dzielny, jak nie jeden dorosły człowiek. Prawdziwy Bohater. Prawdziwy Wojownik. Niczym rycerz z bajki, tylko w porównaniu z tą postacią, Kubuś zmaga się z o wiele groźniejszym przeciwnikiem niż zły smok, inny rycerz, żołnierz. Jego rywalem jest guz pnia mózgu i chociaż wielu z nas, załamałoby się, Kubuś pokazuje nam, że
"dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".  
Kochani, możemy pomóc Kubusiowi wysyłając dobrą, pozytywną energię w postaci kartek, pluszaków, rysunków. Niech kolorowe ilustracje, barwne niczym motyle obrazy, wypełnią pokój Chłopca, a energia bijąca od nich i od naszych serc pokaże Kubusiowi, że jesteśmy z Nim, podczas Jego walki. Niech nasz uśmiech, pojawi się na twarzy naszego Bohatera. Niech doda Mu sił, bo właśnie teraz są one potrzebne najbardziej! "Kiedy śmieje się Dziecko, śmieje się cały świat! Niech uśmiech, który wyślecie, wróci do Was z podwójną mocą. Do dzieła.  

PS. Kubuś uwielbia małe ludziki minecraft i zabawki Angry Birds.
 TAKI DOBRY UCZYNEK NA  POCZĄTEK ROKU!


Kuba Górski  
ul. Powstańców 24r m 4
05-091 Ząbki 
PIERWSZE KARTECZKI U KUBUSIA JUŻ SA4 komentarze:

 1. piękna sprawa, trzeba zakasać rękawki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście piękna sprawa... jak tylko przyjdzie pora na moje rozliczenie pit 2013 online wiem już komu przekażę 1%.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Państwu za zainteresowanie i podarowane mojemu synowi uśmiechu pozdrawiam Mama Kubusia

  OdpowiedzUsuń
 4. MY JUŻ WYSŁALIŚMY ZA CHWILĘ FERIE ZROBIMY ZNOWU COŚ DLA KUBUSIA

  OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...