Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


sobota, 1 czerwca 2013

Wszystkim Dzieciom Najlepszego Z Okazji Waszego Święta ♥

Wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka tym 


TEN PIĘKNY ANIOŁEK SYNUŚ DOSTAŁEŚ NA
DZIEŃ DZIECKA OD MAMY ANIUTY I
CIOCI ASImałym i tym dużym ♥ ♥ ♥

2 komentarze:

  1. Prześliczny Aniołeczek. Szymuś na pewno będzie Go pilnował Kochana Mamusiu. A Olusia...Malutka Siostrzyczka tak serce boli że nie dane im było razem dorastać. Często jestem na blogu Szymcia. Z takim oddaniem i miłością pisze Pani o Swoim Najukochańszym Synku, że nieraz w gardle zaciska.
    Życzę Wam Dużo Siły Kochani....Ściskam Mocno....

    OdpowiedzUsuń
  2. piękny anioł SZymuś patrząc z góry pewnie sie cieszy
    OLUSIA PRZECUDNA MAŁA MODELKA W DNIU DZIECKA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...