Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


środa, 5 czerwca 2013

Kochanej cioci

Kochana ciociu siedzę sobie dziś na chmurce i patrze na Ciebie.Dzis twoje święto -kolejne urodzinki a mówią ze 33 to są Jezusowe wiec prosiłem tego wszechmogącego abyś żyła nam kolejne 33


To twój szczęśliwy dzień-jedno co mi smutno to ogromny żal ze  nie zadzwonię do ciebie aby moc złożyć ci życzenia ale obiecuje przyjść wieczorem usiać obok ciebie i się przytulic.Wiem ze będziesz mnie czuła bo twoja miłość do mnie jest prze ogromna,Ciociu życzę cie zdrówka abyś szybko uporała się ze swoimi dolegliwościami.


Ja będę z moimi Aniołkami tu w Niebie świętować twoje święto.Tęsknie za Tobą mama tata Ola Oliwka ale tu tez jest fajnie.Nie jestem sam.Mam dużo kolegów koleżanek.

KOCHAM WAS-SZYMEK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...