Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


piątek, 6 kwietnia 2012

Pierwszy miesiąc bez Ciebie [*]


Nie potrafię ubrać w słowa tego co czuję...
Myślę, że cisza i tak powie wszystko...

3 komentarze:

 1. Nie wie tego nikt, kto nie przeżył i oby nie przezywał. Moniczko, czasem takie wykrzyczenie bólu czy opisanie go daje ulgę. Ból nie mija ale jakby łagodnieje, jest płynniejszy, czasem warto opisać swoje odczucia choć bywają takie straszliwie ciężkie, trudne do opisania, a czasem: dobrze wyrzucić z siebie ten ból wyjąc w samotności. każdy musi mieć jakieś sposoby na łagodzenie tego co boli. Teraz wiosna, zapachy rozwijającej się zieleni i śpiew ptaków. To jest jakieś ukojenie, symbole które dają siłę. Do tego jeszcze słodka Olusia której każdy następny dzień przynosi coś nowego, zupełnie jak rozkwitająca wiosna. Pozdrawiam ciepło całą Twoją Rodzinkę Moniko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moniko....nawet nie wiem, co napisać....
  Niech Bóg będzie z Wami...

  OdpowiedzUsuń
 3. _____§§____________§§
  ____s§$$§__________§$$§
  ___§§$$$$§_________§$$$§
  __§$$$_$$$§_______§$$$$§
  _§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
  _§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
  __§§§___§$$$§§_§§$$$§
  ___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
  ________§$_________$s_§§§♥§§§
  _______§____@___@___§_§d§§§
  _______§______()______§__$§§
  _______§____\\\__///___§___§
  ________§____§§§____§____§
  _______§§§§§_____§§§§§_§
  _§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
  §$§$§_____§_______§__§__§$§$§
  §$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
  _§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
  __§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
  ___§$$$$§___________§$$$$§
  ____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
  ______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
  ♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥
  Maly Ksiaze Wiem Ze Jestes Wsrod Nas Chociaz Bog Nidal Nam Tej Mozliwosci By Widziec Wszystkich Swoich Aniokow Ale Pamietaj Ze Wciaz Ciebie Pamietamy i Kochamy Maly Skrzacie i Barrrrrrrrrrrdzo Tesknimy...Buziaczki dla Ciebie Szymulku zza Pieknej Chmurki

  OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...