Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Muza
Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)

wtorek, 9 sierpnia 2016

Prośba do dobrej wróżki

Upalny letni dzień. Żar leje się z nieba, rozpala spękaną ziemię, po której biegają bose, dziecięce stópki. Szkraby ganiają się po podwórku, radosne krzyki wprawiają okolice w drżenie. Jednak na uboczu, schowana pod drzewem dającym cień, siedzi mała, smutna dziewczynka. Nie bawi się z resztą dzieciaków, tylko się przygląda. Chciałaby tak jak pozostali dać się ponieść, ale nie pozwala jej na to choroba.


Wróżka do Julki nie przybędzie, nie żyjemy w świecie czarów, ale możemy sprawić, że odrobina magii na moment rozświetli oczka dziewczynki. Leki, kolejne wizyty u lekarzy sprawiają, że rodziny dziecka nie stać na luksus, jakim jest nowa zabawka. Choć to tylko lalka, to dla Julki jest wszystkim. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w realizacji prośby dziewczynki. Chcemy sprawić, by wiedziała, że warto wierzyć, bo każe marzenie może się spełnić. Sprawmy, by Julka zaprzyjaźniła się z Mariolką.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...