Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


niedziela, 6 marca 2016

6.03.12-6.03.16 4 lata bez mojego Ksieciunia

Mamo, Mamusiu Spójrz czasem w górę To? dla Ciebie fruną buziaki zza chmurek To dla Ciebie słońcem wschodzę rano Mamo -uśmiechnij się-tak Cię kocham roześmianą.Mamo-gładzę Twój policzek Tato-przytulam się do Ciebie Chwilę do spotkania liczę Na szczęście życie mknie szybko i wszyscy to mocno czujemy Że już niedługo razem Na długi spacer pójdziemy.

Zapalam znicz i patrzę- 
Jak rozpala się płomień 
A razem z tym płomykiem 
Przychodzą setki wspomnień 
Maleńki płomyk w zniczu tli się 
Zanim człowiek na wieczność zaśnie 
Tak jak iskra w sercu 
Tli się coraz słabiej gaśnie 
Każdy znicz na grobie 
To jedna dusza która tęskni 
Wspomnienia które nosi w sobie 
Słowa które w gardle więzną… 
Bliscy odchodzą w pamięci kolejny raz 
Na wieczny sen 
Na wieczny czas.....
DZIĘKUJĘ wszystkim za obecność na
dzisiejszej mszy którą była w intencji Szymka w jego rocznicę odejścia ...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...