Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Muza
Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)

niedziela, 14 lutego 2016

14 LUTY =walentynki

Sandra -miłość mojego Szymka...jak on mówił mamo mam dziewczynkę i jego ostatnie walentynki ...w tym jedna kartka od Sandry

2 komentarze:

  1. Kochany Szymciu.
    Nie ma dnia abym nie była na Twoim Blogu. Twoja Mamusia Przepięknie Stworzyła Twój Pokoik. Twój Blog jest Pamiątką o Dzielnym Chłopcu który Walczył do końca. Pamięć o Tobie wciąż jest bo Ty wciąż Tu Jesteś w Naszych Wspomnieniach, Sercu i w Naszym Życiu.
    Pani Moniko-mam nadzieję że zgłosi Pani Szymcia blog-na Blog Roku!!!!Ta Pani Miłość do Szymcia jest tak Żywa jak jest On Żywy w Naszych Sercach:)Jest Na pewno z Pani Dumny.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...