Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


piątek, 9 stycznia 2015

UWAGA APEL!! UDOSTĘPNIAJCIE

Witam Mam wielką prośbę !!!!! Do tych którzy mają wiedzę na temat leczenia i walki z nowotworem złośliwym typu SIATKÓWCZAK np.:
- adresy do klinik w których walczą z tym nowotworem,
- telefony do lekarzy, którzy przodują w tej dziedzinie 
- materiały naukowe ,
- pomoce dydaktyczne,
Wszystko to będzie bardzo pomocne dla tych, którzy borykają się z tym nowotworem.
Apeluje do rodziców, którzy tak jak i Ja walczyli z tym robakiem. Wiem, że chcecie o tym zapomnieć, wiem że mózg wymazuje te traumatyczne czasy z pamięci dla tego zwracam się zwłaszcza do was moi drodzy !! Nie możemy pozwolić by te informacje zniknęły. Obiecuję pozbieram to wszystko i zamieszczę na Internecie co na pewno pomoże w walce. Dzieci jest coraz więcej nie bądźmy obojętni!!!!!
p.s Kiedyś usłyszałam od innej walczącej Matki „.. przestań płakać, zacznij działać...” – bo czas w walce z nowotworem ma największe znaczenie
Informację proszę zamieszczać w komentarzach pod apelem albo wysłać na adres katarzynaszynal@tlen.pl
Z poważaniem 
Katarzyna Szczepaniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...